Menu Close

Agenda

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
2
3
4
5
6
VhV
VhV @ Addien Joosse
Oct 6 all-day
 
Ochtenddienst 09:30
Ochtenddienst @ Ontmoetingskerk, Goes
Oct 6 @ 09:30 – 11:00
Voorganger: Ds. Ph.R.G. de Coster (Gent) Welkom: Greetje Vos en Addien Joosse Lezen: Caroline Mol Collectes: Kerk / Rente en aflossing Israëlzondag Liturgie:
Middagdienst 16:30
Middagdienst @ Ontmoetingskerk, Goes
Oct 6 @ 16:30 – 18:00
Voorganger: Ds. B. van Zuijlekom Welkom: Greetje Vos en Addien Joosse Lezen: Greetje van Langevelde Collectes: Kerk / Rente en aflossing Liturgie:
7
Catechisatie
Catechisatie
Oct 7 all-day
 
Kerkenraad
Kerkenraad
Oct 7 all-day
 
Mannenvereniging
Mannenvereniging @ Cees Verkuil
Oct 7 all-day
Psalm 1
VV Ruth
VV Ruth @ Aartje Flipse
Oct 7 all-day
Psalm 88
9
Classis Zeeland
Classis Zeeland @ Terneuzen
Oct 9 all-day
 
10
12
13
Koffie drinken
Koffie drinken
Oct 13 all-day
Schenkers: Kring 6b, Frank Alblas
Ochtenddienst 09:30
Ochtenddienst @ Ontmoetingskerk, Goes
Oct 13 @ 09:30 – 11:00
Voorganger: Welkom: Maurice Snellen en Henk Moes Lezen: Christine Kruizinga Collectes: Kerk / Rente en aflossing Jaarthema: Hart vol Vuur 2 Liturgie:
Mission to Meet 11:00
Mission to Meet
Oct 13 @ 11:00
 
Middagdienst 16:30
Middagdienst @ Ontmoetingskerk, Goes
Oct 13 @ 16:30 – 18:00
Voorganger: Ds. J.R. Geersing Welkom: Maurice Snellen en Henk Moes Lezen: Jasper Flipse Collectes: Kerk / Rente en aflossing Liturgie:
14
15
16
17
18
19
20
OO65+
OO65+
Oct 20 all-day
Kraampraatje door Francien van Helden uit Almkerk
Ochtenddienst 09:30
Ochtenddienst @ Ontmoetingskerk, Goes
Oct 20 @ 09:30 – 11:00
Voorganger: Ds. G.J. Bruijn (Rotterdam-Zuid) Welkom: Lizette Koppelaar en Wilko Kuiper Lezen: Janneke Kruizinga Collectes: Diaconie (India Mission: noodhulp noordoost India) / Rente en aflossing…
Middagdienst 16:30
Middagdienst @ Ontmoetingskerk, Goes
Oct 20 @ 16:30 – 18:00
Voorganger: Gerard Verkuil Welkom: Lizette Koppelaar en Wilko Kuiper Lezen: Wilko Kuiper Collectes: Diaconie (India Mission: noodhulp noordoost India) / Rente en aflossing Micha-zondag Liturgie:
VV Ruth 22:30
VV Ruth @ Catherine van Ginkel
Oct 20 @ 22:30 – 23:30
Jozef hoofdstuk 1
21
Catechisatie
Catechisatie
Oct 21 all-day
 
CBZ
CBZ
Oct 21 all-day
 
Mannenvereniging + VV Ruth
Mannenvereniging + VV Ruth @ Herman Schot
Oct 21 all-day
Gemeenteschets, hoofdstuk 2
23
OO65+
OO65+
Oct 23 all-day
Politie en veiligheid door Ton de Man (broer van Aad)
VhV
VhV @ Mariëlla Overwijk
Oct 23 all-day
 
24
26
27
Ochtenddienst 10:00
Ochtenddienst @ Ontmoetingskerk, Goes
Oct 27 @ 10:00 – 11:30
Voorganger: Ds. G. Zomer (em. Waardhuizen) Welkom: Ineke Rademaker en John van de Vreede Lezen: Jan Flipse Collectes: Kerk / Rente en aflossing; Avondmaalsbeker: Diaconie…
Middagdienst 16:30
Middagdienst @ Ontmoetingskerk, Goes
Oct 27 @ 16:30 – 18:00
Voorganger: Ds. A.J. Holsappel (Sliedrecht) Welkom: Ineke Rademaker en John van de Vreede Lezen: Aafke Bouma Collectes: Kerk / Rente en aflossing; Avondmaalsbeker: Diaconie (ondersteuning…
30
31